Darmowa dostawa od 160 PLN z InPost 🚚

Upominki weselne

UPOMINKI WESELNE

Zastanawiasz się jaki prezent wywoła pozytywny uśmiech na twarzach Twoich gości i pozostanie w ich pamięci na długo? Mamy dla Ciebie kilka propozycji.

Przyjęło się mówić, że wesele nie jest imprezą dla Pary Młodej, a imprezą dla gości. W dobrym smaku jest więc podziękowanie najbliższym za przybycie na uroczystość zaślubin oraz wesele. Wyjątkowe upominki będą więc nie tylko eleganckim podziękowaniem, ale również pamiątką po wspaniałej uroczystości. Prezenciki dla gości mogą przybrać formę herbacianych wizytówek, poręcznych probówek czy ziołowych słoiczków. Wyjątkowi goście weselni, jak Rodzice, Chrzestni lub Świadkowie mogą zostać obdarowani zestawem mieszanek herbaciano-ziołowych, zapakowanym w przepięknej drewnianej skrzyneczce.

Nasi najbliżsi zasługują na ekskluzywne prezenty wypełnione ziołowymi mieszankami.

Wybierz najlepszy prezent dla swoich bliskich i spraw, aby każdy łyk herbaty kojarzył im się właśnie z Wami?

Spersonalizuj swoje upominki i umieść w nich konkretne mieszanki.

Herbaciane wizytówki z dedykacją dla gości weselnych

Weselne wizytówki Legalnych Ziółek to 25 gram aromatycznych mieszanek szczelnie zamkniętych w celofanowym woreczku.

Paczuszki przewiązywane naturalną rafią, idealnie komponują się z ozdobnym bilecikiem, na którym umieszczana jest spersonalizowana dedykacja od Młodej Pary. Pełny skład mieszanki goście znajdą na odwrocie opakowania.

Weselne probówki z dedykowanym bilecikiem

Podziękowania dla gości w postaci szklanych probówek wypełnionych mieszankami herbaciano-ziołowymi na pewno zachwycą każdego obdarowanego.

Aromatyczne ziółka szczelnie zamknięte naturalnym korkiem idealnie komponują się z eko bilecikiem, na którym Młoda Para może umieścić dowolnie wybraną sentencję.

Na odwrocie bileciku Wasi goście znajdą odnośnik do naszej strony internetowej, na której będą mogli zapoznać się z pełnym składem wybranej przez Was mieszanki.

Mieszanki herbaciano-ziołowe w szklanych słoiczkach

Słoiczki Legalnych Ziółek wypełnione mieszankami herbaciano-ziołowymi to kolejny, trafiony pomysł na prezent dla Waszych gości. Wybierając mieszanki Pan Kac i Spokój zapewnicie swoim gościom wyśmienitą zabawę bez kaca i bez niepotrzebnych nerwów o poranku.

Szklane, 50 gramowe słoiczki owinięte ozdobną rafią na pewno pozostaną w pamięci waszych gości na długo.

Do słoiczka dołączamy ozdobny bilecik, na którym możecie wybrać dowolną sentencję.

Drewniana skrzyneczka z grawerem dla wyjątkowych gości

Przyjęcie weselne to czas, kiedy powinniśmy podziękować najbliższym za wsparcie, trud wychowania czy zwyczajną pomoc podczas przygotowań. Aby sprostać temu zadaniu, przygotowaliśmy dla Was grawerowaną skrzyneczkę Legalnych Ziółek.

Najpiękniejsze podziękowanie dla Rodziców i Świadków umieszczone w drewnianej skrzyni! Zestaw Legalnych Ziółek to połączenie trzech mieszanek o różnych właściwościach, łączący w sobie 150 g przyjemności.

Aby wywołać uśmiech na twarzach najbliższych, wybierz grawer i dostosuj mieszanki tak, aby odpowiadały upodobaniom Waszych gości.

Przygotowanie i wycena

Każdy z naszych upominków jest przygotowywany i pakowany według Waszych upodobań. Prezenty możemy dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego lub dowolnie określonych wskazówek.

Jeśli macie pomysł, który chcielibyście zrealizować przy pomocy Legalnych Ziółek, śmiało dajcie znać. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego też wyceny wszystkich produktów wykonywane są w oparciu o wcześniejsze ustalenia.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Szukaj produktu