Darmowa dostawa od 99 PLN z InPost 🚚

Upominki i prezenty dla gości weselnych z herbatą

UPOMINKI WESELNE

Zastanawiasz się jaki prezent wywoła pozytywny uśmiech na twarzach Twoich gości i pozostanie w ich pamięci na długo?

Mamy dla Ciebie kilka propozycji.

Przyjęło się mówić, że wesele nie jest imprezą dla Pary Młodej, a imprezą dla gości. W dobrym smaku jest więc podziękowanie najbliższym za przybycie na uroczystość zaślubin oraz wesele. Wyjątkowe upominki będą więc nie tylko eleganckim podziękowaniem, ale również pamiątką po wspaniałej uroczystości. Prezenciki dla gości mogą przybrać formę herbacianych wizytówek, poręcznych probówek czy ziołowych słoiczków. Wyjątkowi goście weselni, jak Rodzice, Chrzestni lub Świadkowie mogą zostać obdarowani zestawem mieszanek herbaciano-ziołowych, zapakowanym w przepięknej drewnianej skrzyneczce.

Nasi najbliżsi zasługują na ekskluzywne prezenty wypełnione ziołowymi mieszankami.

Wybierz najlepszy prezent dla swoich bliskich i spraw, aby każdy łyk herbaty kojarzył im się właśnie z Wami?

Spersonalizuj swoje upominki i umieść w nich konkretne mieszanki.

Herbaciane wizytówki z dedykacją dla gości weselnych

Weselne wizytówki Legalnych Ziółek to 25 lub 50 gram aromatycznych mieszanek szczelnie zamkniętych w papierowym woreczku wraz z bilecikiem z dedykacją.

Paczuszki zabezpieczone są drewnianym spinaczem, który idealnie komponuje się z ozdobnym bilecikiem, na którym umieszczana jest spersonalizowana dedykacja od Młodej Pary. Pełny skład mieszanki goście znajdą na odwrocie opakowania.

Weselne probówki z dedykowanym bilecikiem

Podziękowania dla gości w postaci szklanych probówek wypełnionych mieszankami herbaciano-ziołowymi na pewno zachwycą każdego obdarowanego.

Aromatyczne ziółka szczelnie zamknięte naturalnym korkiem idealnie komponują się z eko bilecikiem, na którym Młoda Para może umieścić dowolnie wybraną sentencję.

Na odwrocie bileciku Wasi goście znajdą odnośnik do naszej strony internetowej, na której będą mogli zapoznać się z pełnym składem wybranej przez Was mieszanki.

Winietka imienna z herbatą dla gości weselnych

Winietka imienna wypełnione mieszankami herbaciano-ziołowymi od Legalnych Ziółek to kolejny, trafiony pomysł na prezent dla Waszych gości. Wybierając mieszanki Pan Kac i Spokój zapewnicie swoim gościom wyśmienitą zabawę bez kaca i bez niepotrzebnych nerwów o poranku.

Ten wybór zastąpi Ci zarówno winietkę z imieniem jak i drobny prezent dla Twojego gościa.

Porcja wystarczy na 2 kubki naparu.

Drewniana skrzyneczka z grawerem dla wyjątkowych gości

Przyjęcie weselne to czas, kiedy powinniśmy podziękować najbliższym za wsparcie, trud wychowania czy zwyczajną pomoc podczas przygotowań. Aby sprostać temu zadaniu, przygotowaliśmy dla Was grawerowaną skrzyneczkę Legalnych Ziółek.

Najpiękniejsze podziękowanie dla Rodziców i Świadków umieszczone w drewnianej skrzyni! Zestaw Legalnych Ziółek to połączenie trzech mieszanek o różnych właściwościach, łączący w sobie 150 g przyjemności.

Aby wywołać uśmiech na twarzach najbliższych, wybierz grawer i dostosuj mieszanki tak, aby odpowiadały upodobaniom Waszych gości.

Przygotowanie i wycena

Każdy z naszych upominków jest przygotowywany i pakowany według Waszych upodobań. Prezenty możemy dostosować do stylu Waszego przyjęcia weselnego lub dowolnie określonych wskazówek.

Jeśli macie pomysł, który chcielibyście zrealizować przy pomocy Legalnych Ziółek, śmiało dajcie znać. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego też wyceny wszystkich produktów wykonywane są w oparciu o wcześniejsze ustalenia.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Koniec roku szkolnego?

sprawdź jakie prezenty przygotowaliśmy na zakończenie roku szkolnego