Darmowa dostawa od 160 PLN z InPost 🚚

Kontakt

NATURALNE SKŁADNIKI

Szukaj w naturze wszystkiego, co dobre. Bazujemy wyłącznie na naturalnych składnikach, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu.

RĘCZNIE ROBIONE

Wszystkie nasze produkty są wykonywane ręcznie. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy wysoką jakość i niepowtarzalny charakter.

DOPASOWANE DO CIEBIE

Podaruj bliskim uśmiech, dzięki specjalnej dedykacji na naszych produktach. Twój upominek nabierze wyjątkowego znaczenia.

Herbata w próbówce może być idealnym prezentem dla bliskich nam osób, którym poza uśmiechem chcemy podarować mieszankę indywidualnych, ręcznie mieszanych herbat i ziół. 

Odnajdź swój ulubiony smak pośród niesamowicie różnorodnych kompozycji herbat i ziół przygotowywanych przez prawdziwych pasjonatów! Nasz sklep z mieszankami herbat i ziół to prawdziwa mekka dla wszystkich tych, którzy cenią sobie najlepsze naturalne składniki, intensywne aromaty i ręcznie wytwarzane produkty, jakich nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Oferujemy idealnie wyważone herbaty w probówkach z ziołami w słoikach i w torebkach charakteryzujące się – w zależności od wybranego produktu – działaniem pobudzającym, uspokajającym, rozluźniającym, relaksującym, czy rozgrzewającym. Wszystkie je łączy natomiast to, że wspaniale smakują i pachną, a wybór jest tak szeroki, że każdy klient naszej mieszalni bez problemu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Szukaj produktu