Darmowa dostawa od 99 PLN z InPost 🚚

Blog o Legalnych Ziółkach

pomysły na herbaciane upominki dla gości weselnych

Kreatywne pomysły na herbaciane upominki dla gości weselnych

Winietka weselna z herbatą to bardzo modny pomysł zarówno jako dyskretny sposób na wskazanie miejsca przy stole, jak i na podziękowania dla gości weselnych za przybycie. Te śliczne drobiazgi są bardzo nowoczesne oraz kreatywne. Wizytówki z herbatą dla gości idealnie wpasują się w uroczystość w stylu klasycznym, boho, eko oraz glamour.

CZYTAJ WIĘCEJ
Herbaty, które pomagają się zrelaksować

Herbaty, które pomagają się zrelaksować – naturalna walka ze stresem

Herbatki uspokajające pomagają wyciszyć skołatane nerwy i zrelaksować się, nawet w środku dnia, gdy za dużo się dzieje. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na odprężenie, to właśnie herbaty na stres są ratunkiem w każdej, awaryjnej, życiowej sytuacji. Skutecznie pomagają wyciszyć organizm i się uspokoić, aby skupić się na tym, co trzeba zrobić. W zaciszu domowym aromatyczna herbata relaksująca, przyniesie ukojenie. Taka herbata uspokajająca dla dorosłych uspokoi nerwy, pomoże złapać oddech i wreszcie poczuć spokój.

CZYTAJ WIĘCEJ
Zestawy herbat prezent na Dzień Ojca

Zestawy herbat jako wyjątkowy prezent na Dzień Ojca

Kiedy zbliża się 23 czerwca, zaczynamy zastanawiać się, co na prezent na Dzień Ojca kupić? Jeśli łamiesz sobie głowę, jaki prezent wybrać to podpowiadamy: kup zestaw herbat dla taty w sklepie online Legalne Ziółka! Zestaw herbaciany na prezent to pomysł na prezent dla rodzica trafiony w 10 ☺

CZYTAJ WIĘCEJ
upominki z herbatą na zakończenie roku szkolnego

Wyjątkowe upominki z herbatą na zakończenie roku szkolnego

Każdy rodzic oraz osoby w trójce klasowej, wiedzą, co to znaczy, gdy zbliża się koniec roku szkolnego. Wtedy trzeba zamówić upominki zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów, którzy wyróżniają się w nauce. Nauczyciele często mówią, że zamiast ciętych kwiatów woleliby coś praktyczniejszego, dlatego z pomocą przychodzą personalizowane herbaciane prezenty szkolne. Zakończenie roku szkolnego prezenty z herbatą to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności nauczycielom za ich trud i zaangażowanie. Nowością jest herbata na prezent dla uczniów.

CZYTAJ WIĘCEJ
Bezpieczne i zakazane herbaty w ciąży

Bezpieczne i zakazane herbaty w ciąży – jakie można pić, a jakich należy unikać?

Nasi klienci często zadają nam pytania: Jakie herbaty pić w czasie ciąży? Czy picie herbaty zielonej w ciąży jest wskazane? Jakie herbaty owocowe można pić w ciąży? Oraz ile herbaty w ciąży dziennie to właściwa ilość. Padają także pytania o herbaty zakazane w ciąży. W artykule rozwiejemy wątpliwości, aby umilić czas oczekiwania, a przyszłe mamy mogły cieszyć się aromatycznymi gorącymi napojami.

CZYTAJ WIĘCEJ
zielona herbata właściwości na skórę

Jak zielona herbata wpływa na zdrowie skóry – Działanie antyoksydacyjne i inne zalety

Zielona herbata, słomkowy napój o delikatnym smaku, wypijany z porcelanowej filiżanki, to bogactwo smaku i radość dla podniebienia. Napar, przygotowywany z liści i pąków, reprezentuje najsłynniejsze na świecie herbaty antyoksydacyjne. Zielona herbata, wypijana jako alternatywa kawy, dodaje energii o poranku. Pochodząca z Azji, zielona herbata na skórę działa jak najlepszy kosmetyk. Przeczytaj, a dowiedziesz się więcej o tej ziołowej cesarzowej zdrowia i urody.

CZYTAJ WIĘCEJ
Koniec roku szkolnego?

sprawdź jakie prezenty przygotowaliśmy na zakończenie roku szkolnego