Darmowa dostawa od 160 PLN z InPost 🚚

Herbaty w słoikach

Herbaty w słoiczkach

Herbaty w słoikach od Legalnych Ziółek

Herbaty w słoikach to czysta magia skomponowana z herbat i ziół zamknięta w stylowym, klasycznym słoiczku!

Zobacz, co przygotował dla Ciebie sklep Legalne Ziółka – gwarantujemy, że zakochasz się w naszych starannie dobranych składnikach, które przeniosą Twoje doznania smakowe oraz zapachowe na całkowicie nowy poziom.

Mamy dla Ciebie Legalne Ziółka praktycznie na wszystko: na radość, na miłość, na spokój, na pobudkę, a nawet na… kaca! Nasze mieszanki ziół i herbat przygotowujemy całkowicie ręcznie, dokładnie odmierzając proporcje i łącząc ze sobą poszczególne smaki w taki sposób, aby efekt końcowy był tak fantastyczny, że już nigdy nie będą chcieli Państwo zaopatrywać się w zwykłych sklepach.

Polecamy w szczególności niezwykle aromatyczne połączenie japońskiej sen-cha z płatkami róży, które naturalnie pobudza, wspomaga koncentrację oraz pozytywnie wpływa na przemianę materii.

Dobrym wyborem na prezent okaże się natomiast kompozycja „Świąteczny Las” zawierająca owoce czarnej porzeczki, bzu i tarniny, pączki sosny oraz igły świerku – dzięki takim składnikom od razu przeniesiesz się do wspaniale pachnącego boru!

herbaty w słoikach - legalne ziółka

jeszcze zdążysz zamówić!

Zamówienia złożone do czwartku do godziny 13:00 dotrą na Ciebie jeszcze przed Dniem Matki!